Kent Stratejisi " Silifke " İsimli Araştırma Kitabı Yayımlandı

++
slide background

Meü


Silifke Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları tarafından Kent Stratejisi "Silifke" isimli araştırma kitabı yayımlandı. Editörlüğünü Yrd. Doç. Dr. Muhammet Saygın’ın yaptığı araştırma kitabı, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla Eğitim Yayınevi tarafından basıldı. Silifke ilçesinin disiplinlerarası bakış açılarıyla ele alındığı kitaba, Selçuk Üniversitesi Taşucu Meslek Yüksekokulu’nda görev yapan akademisyenler de katkı sağladı.

Silifke ilçesine ilişkin ekonomik, sosyal ve kültürel bakış açılarının sunulduğu araştırma kitabında; üniversitemiz Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cemile Çelik, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Birdir ve Aksaray Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Himmet Karadal’ın yaptığı genel değerlendirmelere yer verildi.

Kitabın önsöz ve sunuşları; Silifke Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Salih Aksay, Mersin Üniversitesi Rektör Danışmanı Doç. Dr. Erol Yaşar, Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünal Ay ve Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir tarafından yazıldı.

 

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2017-05-18 16:01:25
  • 1144

Güncel Haberler