2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Vize Sınav Programı

++
slide background

Meü


EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018          

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BİLGİSAYAR TEKNOLOJILERİ BÖLÜMÜ    

 

ÖRGÜN ARA SINAV PROGRAMI

 17.10.2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

I.SINIF

TBT103

PROG.TEMELLERI

ERAY MERT EKİN

06.11.2017

09.30

103

TBT103

PROG.TEMELLERİ A,B 

EMİNE BİLİSTER

06.11.2017

10.30

Z-1, Z-2

TBT 105

BİLGİSAYAR DONANIMI 

ERAY MERT EKİN

06.11.2017

11.30

103 

TBT 107

YAZILIM KURULUMU VE YÖNETİMİ 

ERAY MERT EKİN

07.11.2017

10.00

103 

YD101

YABANCI DİL-I  A ŞUBESİ

M.ÖZCAN

13.11.2017

09.00

103

TD 101

TÜRK DİLİ-I  A ŞUBESİ

TEKİN TAN

13.11.2017

13.00

103

ENF 105

 

BİLGİSAYAR BECERİ VE UYGULAMALARI

ENTEGRE OFİS

EMEL YONTAR

14.11.2017

15.00

Z-1

TBT 101/

 

MATEMATİK/

MATEMATİK I 

ÖMER ÖZBİLEN

 

16.11.2017

11.00

Z-1

AİT 101

A.İ.İ.T-I

GÖNÜL PERVAZ

16.11.2017

14.00

Z-1

II.SINIF

TBT 203

NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

E. BİLİSTER

06.11.2017

8.30

103, Z-1, Z-2

TBT 207

İNTERNET PROG.-I

 

İSMAİL HAKKI ESKİDEMİR

06.11.2016

13.00

103, Z-2, Z-3

TBT 201

GÖRSEL PROGRAMLAMA-I

İSMAİL H.ESKİDEMİR

07.11.2017

09.00

103, Z-1, Z-2  

 

TBT 211

SUNUCU İŞLETİM SİSTEMLERİ 

E. BİLİSTER

07.11.2017

11.00

103, Z-1

 

TBT 205

VERİ TABANI 

ERAY MERT EKİN

07.11.2016

13.00

103, Z-1, Z-2 

TBT 213

WEB EDİTÖRÜ

İSMAİL H. ESKİDEMİR

09.11.2017

14.00

Z-1, Z-2

TBT 209

AÇIK KAYNAK İŞLETİM SİSTEMİ

ERAY MERT EKİN

14.11.2017

10.00

103, Z-1

EMİNE BİLİSTER

Bölüm Başkanı

(İmza)


EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017/ 2018.

DÖNEMİ 

:GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI BÖLÜMÜ

 

VİZE SINAV PROGRAMI

 

1.     SINIF

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

TBY 101

                 İŞLETME-I (A)

İŞLETME-I (B)

E. BAHAR

06.11.2017

10.00

11.00

Z-3

TBY109

YÖNETİCİ ASİST.(A)

YÖNETİCİ ASİST.(B)

H. İPEK

07.11.2017

10.00

11.00

Z-3

TBY 111

KLAVYE TEKNİK.(A-B) KLAVYE TEKNİK.(C-D)

E. BAHAR

08.11.2017

10.00

11.00

LAB-2

TBY 105

T.HUKUK (A)

T.HUKUK (B)

C.TEZEL

09.11.2017

10.00

11.00

Z-3

TBY 107

TİCARİ MATEMATİK (A) TİCARİ MATEMATİK (B)

Ö.ÖZBİLEN

10.11.2017

10.00

11.00

Z-3

TD 101

TÜRK DİLİ-I (A)

TÜRK DİLİ-I (B)

TEKİN TAN

13.11.2017

10.00

11.00

Z-3

YD 101

YABANCI DİL-I (A)

YABANCI DİL-I (B)

MEHTAP ÖZCAN

14.11.2017

10.00

11.00

Z-3

TBY 113

PROTOKOL VE SOS.DAV.KUR.(A) PROTOKOL VE SOS.DAV.KUR.(B

C. TEZEL

15.11.2017

10.00

11.00

Z-3

TBY 103

EKONOMİ-I (A) EKONOMİ-I (B)

B.EFE

16.11.2017

10.00

11.00

Z-3

AİT 101

ATATÜRK İLK. VE İNK. T.-l (A) ATATÜRK İLK. VE İNK. T.-l (B)

G. PERVAZ

17.11.2017

10.00

11.00

Z-3

 

 

2. SINIF

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

TBY215

ARŞ.YÖNT.VE TEKN (A)

 

E. BAHAR

06.11.2017

13.00

Z-1

TBY 201

BÜRO YÖNETİMİ ( A-B)

 

H. İPEK

07.11.2017

13.00

Z-1

TBY 227

BİLGİ VE İLETİŞİM T.(A-B-C-D)

H. İPEK

07.11.2017

15.00

Z-1

TBY 207

İŞ VE SOS. GÜV. HUK (A)

İŞ VE SOS. GÜV. HUK (B)

 

C.TEZEL

09.11.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 203

MUHASEBE (A)

MUHASEBE (B)

 

N. SEZAL

10.11.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 213

KALİTE YÖN. SİST. (A)

KALİTE YÖN. SİST. (B)

 

C.TEZEL

13.11.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 211

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖN. (A)

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖN. (B)

C.TEZEL

14.11.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 229

MESLEK ETİĞİ (A)

C. TEZEL

15.11.2017

13.00

Z-1

TBY 205

ETKİLİ VE GÜZEL KONŞMA (A)

ETKİLİ VE GÜZEL KONŞMA (B)

C.TEZEL

16.11.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 209

MESLEKİ YABANCI DİL –I (A)

MESLEKİ YABANCI DİL –I (B)

F. SARIATİLLA

 

17.11.2017

13.00

14.00

Z-3

 

Doç. Dr. Emel BAHAR

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017/ 2018           

DÖNEMİ 

: GÜZ ARA SINAV

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TASARIM BÖLÜMÜ MODA TASARIM PROGRAMI    

 

 ARA  SINAV PROGRAMI

28/09/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TMT 101

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ I A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

06.11.2017

09.00

203

TMT 101

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ I B

NESRİN GÜRASLAN

06.11.2017

09.00

201

TMT 105

KONFEKSİYON YARDIMCI MALZEMELERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

06.11.2017

11.00

203

YD101

YABANCI DİL I

MEHTAP ÖZCAN

07.11.2017

09.00

203

TMT 103

KONFEKSİYON ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.11.2017

09.00

203

TMT 113

DİKİŞ TEKNİKLERİ A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.11.2017

10.30

 Konf.atöl.

TMT 113

DİKİŞ TEKNİKLERİ B

NESRİN GÜRASLAN

08.11.2017

10.30

 Konf.atöl.

TMT 115

GİRİŞİMCİLİK

NESRİN GÜRASLAN

09.11.2017

09.00

201

TMT 107

TEMEL SANAT EĞİTİMİ

NESRİN GÜRASLAN

09.11.2017

11.00

201

TD101

TÜRK DİLİ I

TEKİN TAN

14.11.2017

10.00

201

TMT 109

Tekstil Teknolojisi I

CENAP ÖZGÜN

16.11.2017

09.00

201

ATA101

ATATÜRK İLK.İNKILAPTARİH I

GÖNÜL PERVAZ

16.11.2017

13.00

201

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TMT 211

BİLGİSAYAR DESTEKLİ KALIP HAZIRLAMA

CENAP ÖZGÜN

06.11.2017

10.30

204

TMT 201

GİYSİ TASARIMI I (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

06.11.2017

13.00

203

TMT 201

GİYSİ TASARIMI I (B)

NESRİN GÜRASLAN

06.11.2017

13.00

201

TMT209

SUNUM TEKNİKLERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

06.11.2017

14.00

203

TMT 207

MODA EĞİLİMLERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

07.11.2017

11.00

203

TMT203

GİYSİ ÜRETİMİ I A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.11.2017

11.00

Konf.atöl.

TMT203

GİYSİ ÜRETİMİ I B

NESRİN GÜRASLAN

08.11.2017

11.00

Konf.atöl.

TMT 215

MODA FOTOĞRAFÇILIĞI (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.11.2017

13.00

203

TMT 215

MODA FOTOĞRAFÇILIĞI (B)

NESRİN GÜRASLAN

08.11.2017

13.00

201

TMT 205

KONFEKSİYONDA KALİTE KONTROL

YILDIZ ÇOPUROĞLU

09.11.2017

13.00

203

TMT 217

NAKIŞTA FANTAZİ SÜSLEME TEKNİKLERİ (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

09.11.2017

13.30

203

TMT 217

NAKIŞTA FANTAZİ SÜSLEME TEKNİKLERİ (B)

NESRİN GÜRASLAN

09.11.2017

13.30

201

Öğr. Gör. Yıldız ÇOPUROĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018          

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI BÖLÜMÜ - ÖRGÜN    

 

 VİZE  SINAV PROGRAMI

13/10/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

  1. SINIF

 

 

 

YD 101

YD 101

YABANCI DİL – I B

YABANCI DİL – I A

MEHTAP ÖZCAN

06.11.2017

06.11.2017

10.00

10.00

Z-1

Z-1

TMV 101

TMV 101

GENEL MUHASEBE A

GENEL MUHASEBE B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

07.11.2017

07.11.2017

09.00

11.00

Z-1

Z-1

AİT 101

AİT 101

A.İ.İ.T. – I A

A.İ.İ.T.-- I B

YAFES ERDOĞAN

08.11.2017

08.11.2017

15.00

16.00

Z-1

Z-1

ENF 117

ENF 117

BİLGİSAYAR BECERİ VE U. A

BİLGİSAYAR BECERİ VE U. B

NECDET SEZAL

09.11.2017

09.11.2017

09.00

10.00

LAB 2

LAB 2

TMV 113

TMV 113

TEMEL HUKUK A

TEMEL HUKUK B

ŞULE GÜNGÖR

13.11.2017

13.11.2017

09.00

10.00

Z-1

Z-1

TMV 111

TMV 111

MESLEKİ MATEMATİK A

MESLEKİ MATEMATİK B

ÖMER ÖZBİLEN

13.11.2017

13.11.2017

11.00

13.00

Z-1

Z-1

TD 101

TD 101

TÜRK DİLİ – I A

TÜRK DİLİ – I B

TEKİN TAN

14.11.2017

14.11.2017

13.00

14.00

Z-1

Z-1

TMV 109

TMV 109

MİKRO EKONOMİ A

MİKRO EKONOMİ B

BEKİR EFE

15.11.2017

15.11.2017

15.00

16.00

Z-2

Z-1

TMV 105

TMV 105

GENEL İŞLETME A

GENEL İŞLETME B

EMEL YONTAR

16.11.2017

16.11.2017

13.00

13.00

Z-1

Z-1

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TMV 231

TMV 231

ŞİRKETLER MUHASEBESİ A

ŞİRKETLER MUHASEBESİ B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

FULYA ÖZKAN BAKMAY

06.11.2017

06.11.2017

13.00

14.00

105

105

TMV 227

TMV 227

İŞ VE SOS GÜV. HUKUKU A

İŞ VE SOS GÜV. HUKUKU B

 

CELAL TEZEL

CELAL TEZEL

 

 

06.11.2017

06.11.2017

 

 

 

15.00

16.00

 

 

Z-1

Z-1

 

TMV 237

TMV 237

MESLEK ETİĞİ B

MESLEK ETİĞİ A

ŞULE GÜNGÖR

ŞULE GÜNGÖR

07.11.2017

07.11.2017

13.00

14.00

105

105

TMV 239

TMV 239

VERGİ HUKUKU A

VERGİ HUKUKU B

CENK KIRITOĞLU

CENK KIRITOĞLU

08.11.2017

08.11.2017

10.00

11.00

105

105

TMV 235

TMV 235

FİNANSAL YÖNETİM A

FİNANSAL YÖNETİM B

BURCU AKDAĞLI

BURCU AKDAĞLI

09.11.2017

09.11.2017

13.00

14.00

105

105

TMV 229

TMV 229

MALİYET MUHASEBESİ B

MALİYET MUHASEBESİ A

FULYA ÖZKAN BAKMAY

FULYA ÖZKAN BAKMAY

10.11.2017

10.11.2017

14.00

15.00

105

105

TMV 201

TMV 201

PAKET PROGRAMLAR I A

PAKET PROGRAMLAR I B

ŞULE GÜNGÖR

ŞULE GÜNGÖR

13.11.2017

13.11.2017

14.00

15.00

105

105

TMV 233

TMV 233

İNŞAAT MUHASEBESİ A

İNŞAAT MUHASEBESİ B

CENK KIRITOĞLU

CENK KIRITOĞLU

15.11.2017

15.11.2017

10.00

11.00

105

105

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ    

 

 I.SINIF  SINAV PROGRAMI

20/10/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

TPD 109

PAZARLAMA İLKELERİ I.

E.BEZEK

06.11.2017

10.00

Z-2

TPD 113

MUHASEBE

C.KIRITOĞLU

07.11.2017

11.00

Z-2

YD 101

YABANCI DİL I.

M. ÖZCAN

08.11.2017

10.00

Z-2

TPD 107

TEMEL HUKUK

B.EFE

09.11.2017

10.00

Z-2

TPD 105

EKONOMİ

B.EFE

10.11.2017

13.00

Z-2

TPD 103

MATEMATİK

Ö.ÖZBİLEN

13.11.2017

15.00

Z-2

TD 101

TÜRK DİLİ I.

T.TAN

14.11.2017

11.00

Z-2

TPD 101

İŞLETME YÖNETİMİ I.

E.YONTAR

14.11.2017

13.00

Z-2

TPD 111

KALİTE YÖNETİMİ SİS.

C.TEZEL

16.11.2017

13.00

Z-2

AİT 101

ATATÜRK İLKELERİ VE INKILAP TARİHİ I.

G.PERVAZ

17.11.2017

10.00

Z-2

 

 

II.SINIF

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

TPD 211

MARKA YÖNETİMİ

E.BEZEK

06.11.2017

14.00

102

TPD 215

HİZMET PAZARLAMASI

H.İPEK

07.11.2017

14.00

102

TPD 213

ELEKTRONİK PAZARLAMA

E.BEZEK

08.11.2017

11.00

102

TPD 205

GLOBAL PAZARLAMA

B.EFE

09.11.2017

14.00

102

TPD 217

MESLEK ETİĞİ

K. BÜYÜKAKILLI

10.11.2017

14.00

102

TPD 209

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖN.

B.EFE

13.11.2017

14.00

102

TPD 203

SATIŞ YÖNETİMİ

E.BEZEK

14.11.2017

13.00

102

TPD 201

PAZARLAMADA İLETİŞİM TEKNİKLRİ

E.BEZEK

15.11.2017

14.00

102

TPD 207

PAZARLAMA ARAŞTIRMASI

E.YONTAR

16.11.2017

10.00

102

 

 

 

ÖĞR. GÖR. BEKİR EFE

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017  / 2018           

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI    

 

 VİZE  SINAV PROGRAMI

20/10/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1.   SINIF

 

 

 

TTT 111

Dokuma Teknolojisi

CENAP ÖZGÜN

06.11.2017

09.00

104

TTT 107

Doğal Lifler

CENAP ÖZGÜN

06.11.2017

11.00

104

YD101

YABANCI DİL I

MEHTAP ÖZCAN

08.11.2017

10.00

Z-2

ATA101

ATA. İLK. İNK. TARİH I

GÖNÜL PERVAZ

09.11.2017

11.00

104

TTT 117

İletişim

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

10.11.2017

11.00

104

TD101

TÜRK DİLİ I

TEKİN TAN

13.11.2017

10.00

Z-3

TTT 101

MESLEK MATEMATİĞİ

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

14.11.2017

11.00

104

ENF 105

Bilgisayar Beceri Uygulamaları

EMEL YONTAR

14.11.2017

15.00

Z-1

TTT 103

Kimya

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

15.11.2017

11.00

104

TTT 105

Fizik

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

16.11.2017

09.00

104

TTT 109

İplik Teknolojisi

CENAP ÖZGÜN

16.11.2017

11.00

104

TGT 113

GİRİŞİMCİLİK

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

17.11.2017

11.00

104

 

 

 

 

 

 

 

 

2.   SINIF

 

 

 

TTT 205

KUMAŞ YAPI TESTLERI

CENAP ÖZGÜN

06.11.2017

13.00

Tekstil Laboratuvarı

TTT 203

TEKSTIL İŞLETME LAB. UYGULAMALARI I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

07.11.2017

13.00

104

TTT 209

RENK HASLIK TESTLERI I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

08.11.2017

13.00

104

TTT 211

PROJE TEKNIKLERI

CENAP ÖZGÜN

09.11.2017

13.00

104

TTT 219

Kalite Yönetim Sistemi

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

10.11.2017

13.00

104

TTT 215

ÇEVRE KORUMA

CENAP ÖZGÜN

13.11.2017

13.00

104

TTT 213

TEKSTIL BITIM İŞLEMLERI TESTLERI-I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

15.11.2017

13.00

104

TTT 201

LIF TESTLERI I

CENAP ÖZGÜN

16.11.2017

13.00

104

TTT 207

KUM. DAYANIMI VE BONCUKLANMA TEST.

CENAP ÖZGÜN

17.11.2017

10.00

104

TTT 217

MESLEKI YABANCI DIL

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

17.11.2017

13.00

104

Öğr. Gör.Kuddis BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)






  • 2017-10-25 16:17:03
  • 1359

Güncel Duyurular