2017-2018 Güz Dönemi Final Sınav Programı

++
slide background

Meü


EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BİLGİSAYAR TEKNOLOJILERİ BÖLÜMÜ

 

ÖRGÜN FİNAL PROGRAMI

27.11.2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

      Sınav Salonları

I.SINIF

TBT103

PROG.TEMELLERI

ERAY MERT EKİN

18.12.2017

09.30

103

TBT103

PROG.TEMELLERİ A,B

EMİNE BİLİSTER

18.12.2017

10.30

Z-1, Z-2

 

TBT 105

BİLGİSAYAR DONANIMI 

ERAY MERT EKİN

18.12.2017

11.30

103

TBT 107

YAZILIM KURULUMU VE YÖNETİMİ 

ERAY MERT EKİN

19.12.2017

10.00

103

TD 101

TÜRK DİLİ-I  A

TEKİN TAN

21.12.2017

13.00

Z-1

YD101

YABANCI DİL-I  A

M.ÖZCAN

25.12.2017

09.00

103

ENF 105

 

BİLGİSAYAR BECERİ VE UYGULAMALARI

ENTEGRE OFİS

EMEL YONTAR

26.12.2017

15.00

Z-1

TBT 101/

 

MATEMATİK/

MATEMATİK I 

ÖMER ÖZBİLEN

 

28.12.2017

11.00

Z-1

AİT 101

A.İ.İ.T-I

GÖNÜL PERVAZ

29.12.2017

14.00

Z-1

II.SINIF

TBT 203

NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

E. BİLİSTER

18.12.2017

8.30

103, Z-1, Z-2

TBT 207

İNTERNET PROG.-I

 

İSMAİL HAKKI ESKİDEMİR

18.12.2017

13.00

Z-2, Z-3

TBT 201

GÖRSEL PROGRAMLAMA-I

İSMAİL H.ESKİDEMİR

19.12.2017

09.00

103, Z-1, Z-2

 

TBT 211

SUNUCU İŞLETİM SİSTEMLERİ 

E. BİLİSTER

19.12.2017

11.00

103, Z-1

 

TBT 205

VERİ TABANI 

ERAY MERT EKİN

19.12.2017

13.00

103, Z-1, Z-2 

TBT 213

WEB EDİTÖRÜ

İSMAİL H. ESKİDEMİR

26.12.2017

11.00

Z-1, Z-2

TBT 209

AÇIK KAYNAK İŞLETİM SİSTEMİ

ERAY MERT EKİN

26.12.2017

10.00

103, Z-1

EMİNE BİLİSTER

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017/ 2018.

DÖNEMİ 

:GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI BÖLÜMÜ

 

FİNAL SINAV PROGRAMI

 

1.     SINIF

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

TBY 101

                 İŞLETME-I (A)

İŞLETME-I (B)

E. BAHAR

18.12.2017

10.00

11.00

Z-1

TBY109

YÖNETİCİ ASİST.(A)

YÖNETİCİ ASİST.(B)

H. İPEK

19.12.2017

10.00

11.00

Z-1

TBY 111

KLAVYE TEKNİK.(A-B) KLAVYE TEKNİK.(C-D)

E. BAHAR

20.12.2017

10.00

11.00

LAB-2

TD 101

TÜRK DİLİ-I (B)

TÜRK DİLİ-I (A)

TEKİN TAN

20.12.2017

13.00 (B)

14.00 (A)

Z-3

Z-1

TBY 105

T.HUKUK (A)

T.HUKUK (B)

C.TEZEL

21.12.2017

10.00

11.00

Z-1

TBY 107

TİCARİ MATEMATİK (A) TİCARİ MATEMATİK (B)

Ö.ÖZBİLEN

22.12.2017

10.00

11.00

Z-3

YD 101

YABANCI DİL-I (A)

YABANCI DİL-I (B)

MEHTAP ÖZCAN

26.12.2017

10.00

11.00

Z-3

TBY 103

EKONOMİ-I (A) EKONOMİ-I (B)

B.EFE

28.12.2017

10.00

11.00

Z-3

AİT 101

ATATÜRK İLK. VE İNK. T.-l (A) ATATÜRK İLK. VE İNK. T.-l (B)

G. PERVAZ

29.12.2017

10.00

11.00

Z-3

TBY 113

PROTOKOL VE SOS.DAV.KUR.(A) PROTOKOL VE SOS.DAV.KUR.(B

C. TEZEL

29.12.2017

14.00

15.00

Z-3

 

 

 

2. SINIF

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

TBY215

ARŞ.YÖNT.VE TEKN (A-B)

 

E. BAHAR

18.12.2017

13.00

Z-1

TBY 201

BÜRO YÖNETİMİ ( A-B)

 

H. İPEK

19.12.2017

13.00

Z-1

TBY 227

BİLGİ VE İLETİŞİM T.(A-B-C-D)

H. İPEK

19.12.2017

15.00

Z-1

TBY 207

İŞ VE SOS. GÜV. HUK (A)

İŞ VE SOS. GÜV. HUK (B)

 

C.TEZEL

21.12.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 203

MUHASEBE (A)

MUHASEBE (B)

 

N. SEZAL

22.12.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 213

KALİTE YÖN. SİST. (A)

KALİTE YÖN. SİST. (B)

 

C.TEZEL

25.12.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 211

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖN. (A)

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖN. (B)

C.TEZEL

26.12.2017

13.00

14.00

Z-3

TBY 229

MESLEK ETİĞİ (A-B)

C. TEZEL

28.12.2017

10.00

Z-1

TBY 205

ETKİLİ VE GÜZEL KON. (A-B)

C.TEZEL

28.12.2017

13.00

Z-1

TBY 209

MESLEKİ YABANCI DİL –I (A)

MESLEKİ YABANCI DİL –I (B)

N. SEZAL

F. SARIATİLLA

29.12.2017

29.12.2017

13.00

13.00

Z-1

Z-3

 

Doç. Dr. Emel BAHAR

Bölüm Başkanı

(İmza)




EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017/ 2018           

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TASARIM BÖLÜMÜ MODA TASARIM PROGRAMI    

 

 DÖNEM SONU  SINAV PROGRAMI

08/11/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

I.             SINIF

 

 

 

TMT 101

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ I A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

18.12.2017

09.00

203

TMT 101

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ I B

NESRİN GÜRASLAN

18.12.2017

09.00

201

TMT 105

KONFEKSİYON YARDIMCI MALZEMELERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

18.12.2017

11.00

203

YD101

YABANCI DİL I

MEHTAP ÖZCAN

19.12.2017

09.00

203

TMT 103

KONFEKSİYON ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

20.12.2017

09.00

203

TMT 113

DİKİŞ TEKNİKLERİ A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

20.12.2017

10.30

 Konf.atöl.

TMT 113

DİKİŞ TEKNİKLERİ B

NESRİN GÜRASLAN

20.12.2017

10.30

 Konf.atöl.

TMT 115

GİRİŞİMCİLİK

NESRİN GÜRASLAN

21.12.2017

09.00

201

TMT 107

TEMEL SANAT EĞİTİMİ

NESRİN GÜRASLAN

21.12.2017

11.00

201

TD101

TÜRK DİLİ I

TEKİN TAN

21.12.2017

13.00

Z-1

TMT 109

Tekstil Teknolojisi I

CENAP ÖZGÜN

25.12.2017

10.00

201

ATA101

ATATÜRK İLK. İNK. TAR. I

GÖNÜL PERVAZ

29.12.2017

13.00

201

 

 

II.           SINIF

 

 

 

TMT 211

BİLGİSAYAR DESTEKLİ KALIP HAZIRLAMA

CENAP ÖZGÜN

18.12.2017

10.30

204

TMT 201

GİYSİ TASARIMI I (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

18.12.2017

13.00

203

TMT 201

GİYSİ TASARIMI I (B)

NESRİN GÜRASLAN

18.12.2017

13.00

201

TMT209

SUNUM TEKNİKLERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

18.12.2017

14.00

203

TMT 207

MODA EĞİLİMLERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

19.12.2017

11.00

203

TMT 215

MODA FOTOĞRAFÇILIĞI (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

20.12.2017

11.00

203

TMT 215

MODA FOTOĞRAFÇILIĞI (B)

NESRİN GÜRASLAN

20.12.2017

11.00

201

TMT203

GİYSİ ÜRETİMİ I A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

20.12.2017

11.30

Konf.atöl.

TMT203

GİYSİ ÜRETİMİ I B

NESRİN GÜRASLAN

20.12.2017

11.30

Konf.atöl.

TMT 205

KONFEKSİYONDA KALİTE KONTROL

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.12.2017

10.00

203

TMT 217

NAKIŞTA FANTAZİ SÜSLEME TEKNİKLERİ (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.12.2017

11.30

203

TMT 217

NAKIŞTA FANTAZİ SÜSLEME TEKNİKLERİ (B)

NESRİN GÜRASLAN

21.12.2017

11.30

201

Öğr. Gör. Yıldız ÇOPUROĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

MUHASEBE VE VERGİ UYG. PROG.    

 

FİNAL  SINAV PROGRAMI

29/11/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

I. SINIF

 

 

 

TMV 101

TMV 101

GENEL MUHASEBE A

GENEL MUHASEBE B

FULYA Ö. BAKMAY

19.12.2017

19.12.2017

10.00

11.00

Z-1

Z-1

AİT 101

AİT 101

A.İ.İ.T. – I A

A.İ.İ.T.-- I  B

YAFES ERDOĞAN

20.12.2017

20.12.2017

15.00

16.00

Z-1

Z-1

ENF 117

ENF 117

BİLGİSAYAR BEC. VE U. A

BİLGİSAYAR BEC. VE U. B

NECDET SEZAL

21.12.2017

21.12.2017

09.00

10.00

LAB 2

LAB 2

TD 101

TÜRK DİLİ I   A - B

TEKİN TAN

21.12.2017

14.00

Z-1

YD 101

YD 101

YABANCI DİL – I A

YABANCI DİL – I B

MEHTAP ÖZCAN

25.12.2017

25.12.2017

10.00

10.00

Z-1

Z-1

TMV 111

TMV 111

MESLEKİ MATEMATİK A

MESLEKİ MATEMATİK B

ÖMER ÖZBİLEN

25.12.2017

25.12.2017

11.00

13.00

Z-1

Z-1

TMV 105

TMV 105

GENEL İŞLETME A

GENEL İŞLETME B

EMEL YONTAR

26.11.2017

26.11.2017

13.00

13.00

Z-1

Z-1

TMV 113

TMV 113

TEMEL HUKUK A

TEMEL HUKUK B

ŞULE GÜNGÖR

27.12.2017

27.12.2017

09.00

10.00

Z-1

Z-1

TMV 109

TMV 109

MİKRO EKONOMİ A

MİKRO EKONOMİ B

BEKİR EFE

29.12.2017

29.12.2017

15.00

16.00

Z-2

Z-1

 

 

II.            SINIF

 

 

 

TMV 231

TMV 231

ŞİRKETLER MUH. A 

ŞİRKETLER MUH. B

FULYA Ö. BAKMAY

18.12.2017

18.12.2017

13.00

14.00

105

105

TMV 227

TMV227

İŞ VE SOS. GÜV. HUKUKU A

İŞ VE SOS. GÜV. HUKUKU B

CELAL TEZEL

18.12.2017

18.12.2017

15.00

16.00

Z-1

Z-1

TMV 237

TMV 237

MESLEK ETİĞİ B

MESLEK ETİĞİ A

ŞULE GÜNGÖR

19.12.2017

19.12.2017

13.00

14.00

105

105

TMV 239

TMV 239

VERGİ HUKUKU A

VERGİ HUKUKU B

CENK KIRITOĞLU

20.12.2017

20.12.2017

10.00

11.00

105

105

TMV 235

TMV 235

FİNANSAL YÖNETİM A

FİNANSAL YÖNETİM B

BURCU AKDAĞLI

21.12.2017

21.12.2017

15.00

16.00

105

105

TMV 229

TMV 229

MALİYET MUHASEBESİ B

MALİYET MUHASEBESİ A

FULYA Ö. BAKMAY

22.12.2017

22.12.2017

13.00

14.00

105

105

TMV 201

TMV 201

PAKET PROGRAMLAR I A

PAKET PROGRAMLAR I B

ŞULE GÜNGÖR

27.12.2017

27.12.2017

14.00

15.00

105

105

TMV 233

TMV 233

İNŞAAT MUHASEBESİ A

İNŞAAT MUHASEBESİ B

CENK KIRITOĞLU

29.12.2017

29.12.2017

10.00

11.00

105

105

 

ÖĞR. GÖR. CENK KIRITOĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)




EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ    

 

FİNAL  SINAV PROGRAMI

29/11/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

I. SINIF

 

 

 

TPD 109

PAZARLAMA İLKELERİ I

E.BEZEK

18.12.2017

10.00

Z-2

YD 101

YABANCI DİL I

M. ÖZCAN

20.12.2017

10.00

Z-2

TD 101

TÜRK DİLİ I

T.TAN

20.12.2017

14.00

Z-1

TPD 107

TEMEL HUKUK

B.EFE

21.12.2017

10.00

Z-2

TPD 105

EKONOMİ

B.EFE

22.12.2017

13.00

Z-2

TPD 103

MATEMATİK

Ö.ÖZBİLEN

25.12.2017

15.00

Z-2

TPD 113

MUHASEBE

C.KIRITOĞLU

26.12.2017

10.30

Z-2

TPD 101

İŞLETME YÖNETİMİ I

E.YONTAR

27.12.2017

10.00

Z-2

TPD 111

KALİTE YÖNETİMİ SİS.

C.TEZEL

28.12.2017

11.00

Z-2

AİT 101

ATATÜRK İLKELERİ VE INKILAP TARİHİ I

G.PERVAZ

29.12.2017

09.00

Z-2

 

 

 

II. SINIF

 

 

 

TPD 211

MARKA YÖNETİMİ

E.BEZEK

18.12.2017

14.00

102

TPD 203

SATIŞ YÖNETİMİ

E.BEZEK

19.12.2017

11.00

102

TPD 213

ELEKTRONİK PAZARLAMA

E.BEZEK

20.12.2017

11.00

102

TPD 205

GLOBAL PAZARLAMA

B.EFE

21.12.2017

14.00

102

TPD 217

MESLEK ETİĞİ

K. BÜYÜKAKILLI

22.12.2017

14.00

102

TPD 201

PAZARLAMADA İLETİŞİM TEKNİKLERİ

E.BEZEK

25.12.2017

10.00

102

TPD 209

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖN.

B.EFE

25.12.2017

14.00

102

TPD 215

HİZMET PAZARLAMASI

H.İPEK

26.12.2017

14.00

102

TPD 207

PAZARLAMA ARAŞTIRMASI

E.YONTAR

27.12.2017

13.00

102

 

ÖĞR. GÖR. BEKİR EFE

Bölüm Başkanı

(İmza)




EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017  / 2018           

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI    

 

 FİNAL  SINAV PROGRAMI

29/11/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1.   SINIF

 

 

 

TTT 111

Dokuma Teknolojisi

CENAP ÖZGÜN

18.12.2017

09.00

104

TTT 107

Doğal Lifler

CENAP ÖZGÜN

18.12.2017

11.00

104

YD101

YABANCI DİL I

MEHTAP ÖZCAN

20.12.2017

10.00

Z-2

TD101

TÜRK DİLİ I

TEKİN TAN

20.12.2017

14.00

Z-1

TTT 117

İletişim

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

22.12.2017

11.00

104

TTT 101

MESLEK MATEMATİĞİ

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

26.12.2017

11.00

104

ENF 105

Bilgisayar Beceri Uyg.

EMEL YONTAR

26.12.2017

15.00

Z-1

TTT 103

Kimya

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

27.12.2017

11.00

104

TTT 105

Fizik

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

28.12.2017

09.00

104

TTT 109

İplik Teknolojisi

CENAP ÖZGÜN

28.12.2017

11.00

104

TGT 113

GİRİŞİMCİLİK

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

29.12.2017

11.00

104

ATA101

ATA. İLK. İNK. TARİH I

GÖNÜL PERVAZ

29.12.2017

14.00

Z-1

 

 

 

 

 

 

 

 

2.   SINIF

 

 

 

TTT 205

KUMAŞ YAPI TESTLERI

CENAP ÖZGÜN

18.12.2017

13.00

Tekstil Laboratuvarı

TTT 203

TEKSTIL İŞLETME LAB. UYGULAMALARI I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

19.12.2017

13.00

104

TTT 209

RENK HASLIK TESTLERI I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

20.12.2017

13.00

104

TTT 211

PROJE TEKNIKLERI

CENAP ÖZGÜN

21.12.2017

13.00

104

TTT 219

Kalite Yönetim Sistemi

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

22.12.2017

13.00

104

TTT 215

ÇEVRE KORUMA

CENAP ÖZGÜN

25.12.2017

13.00

104

TTT 213

TEKSTIL BITIM İŞLEMLERI TESTLERI-I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

27.12.2017

13.00

104

TTT 201

LIF TESTLERI I

CENAP ÖZGÜN

28.12.2017

13.00

104

TTT 207

KUM. DAYANIMI VE BONCUKLANMA TEST.

CENAP ÖZGÜN

29.12.2017

10.00

104

TTT 217

MESLEKI YABANCI DIL

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

29.12.2017

13.00

104

Öğr. Gör.Kuddis BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)





  • 2017-12-05 10:36:16
  • 1105

Güncel Duyurular