2017-2018 Güz Dönemi Bütünleme Sınav Tarihleri

++

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018           

DÖNEMİ 

:  GÜZ  

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ             

 

  I.SINIF BÜTÜNLEME  SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

KİM-103

Kimya

Öğr.Gör.Dr. Mustafa Kemal YILMAZ

08.01.2018

09:00

D1

 

TD-101

Türk Dili

Okutman ERDİNÇ KAPLAN

08.01.2018

10:00

D1

 

YD-101

İngilizce

Okutman İlkay KUZU

09.01.2018

09:00

D1

 

FİZ-101

Fizik

Öğr.Gör. Şeref KAPLAN

09.01.2018

10:00

D1

 

SÜF-109

Laboratuvar Bilgisi

Yrd.Doç.Dr.A. Erdem DÖNMEZ

10.01.2018

09:00

D1

 

MAT-111

Matematik

Yrd.Doç.Dr. F.Ayça ÇETİNKAYA

10.01.2018

10:00

D1

 

     AİL-101

Ata.İlk. İnk.T.

Okutman Cafer YALÇIN

11.01.2018

09:00

D1

 

SÜF-107

G. Botanik

Yrd.Doç.Dr. H. Kargın YILMAZ 

11.01.2018

10:00

D1

 

SÜF-111

Genel Zooloji

Prof.Dr. Bedii  CİCİK

12.01.2018

09:00

D1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018           

DÖNEMİ 

: GÜZ 

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ             

 

  II.SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-211

Genetik

Doç.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ 

08.01.2018

13:00

D2

MÜH-201

Teknik Resim

Yrd.Doç.Dr. B.Barış BULDUM

08.01.2018

14:00

D2

SÜF-219

Enformatik Tem.Bil.Kul.Tek

Yrd.Doç.Dr. B.Barış BULDUM

09.01.2018

13:00

D2

SÜF-213

Limnoloji

Doç.Dr.M.Tahir ALP

09.01.2018

14:00

D2

SÜF-223

Türkiye Suları

Yrd.Doç.Dr.Fahri KARAYAKAR

10.01.2018

13:00

D2

MÜH-203

Mühendislik Mekaniği

Yrd.Doç.Dr. B. Barış BULDUM

11.01.2018

13:00

D2

SÜF-225

İş Sağlığı ve Güvenliği I

Öğr.Gör. Zekeriya SAHİLLİOĞLU

11.01.2018

14:00

D2

SÜF-221

Balık Fizyolojisi

Doç.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ 

12.01.2018

13:00

D2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

 

: 2017 / 2018           

DÖNEMİ 

: GÜZ 

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ             

 

  III.SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-325

Balık Besleme

Doç.Dr.Kenan ENGİN

08.01.2018

11:00

D3

MÜH-301

Akışkanlar Mekaniği

Yrd.Doç.Dr. B. Barış BULDUM

09.01.2018

14:00

D3

SÜF-323

Bal.Biy.Pop.Dinamiği

Prof.Dr.Bedii CİCİK

09.01.2018

11:00

D3

SÜF-307

İç Su Balıkları Yetiştiriciliği

Prof.Dr.Ferit RAD

10.01.2018

11:00

D3

MÜH-321

Ölçme Bilgisi

Yrd.Doç.Dr. B. Barış BULDUM

11.01.2018

14:00

D3

SÜF-321

Avlanma Teknikleri

Yrd.Doç.Dr. Yeliz  ÖZBİLGİN

11.01.2018

11:00

D3

SÜF-327

Plankton Kültürü

Yrd.Doç.Dr.Hilal K.YILMAZ

12.01.2018

14:00

D3

SÜF-311

Mesleki Yabancı Dil

Doç.Dr.Kenan ENGİN

12.01.2018

11:00

D3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018           

DÖNEMİ 

: GÜZ 

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ             

 

  IV.SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-451

Besin Kimyası ve Mikrobiyolojisi

Doç.Dr.Selmin ÖZER

08.01.2018

15:00

D4

SÜF-407

Akvaryum Balık.Yetiş.

Doç.Dr.Arzu Ö.HUNT

08.01.2018

16:00

D4

SÜF-445

Balık Islahı

Doç.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ

09.01.2018

14:00

D4

SÜF-441

Entegre Yetiş.

Doç.Dr. Kenan ENGİN

09.01.2018

15:00

D4

SÜF-439

Yetiş.Bal.Davr.

Yrd.Doç.Dr.Yeliz ÖZBİLGİN

09.01.2018

16:00

D4

SÜF-457

Balık Av. Yönetimi

Yrd.Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

10.01.2018

14:00

D4

SÜF-443

Balık Parazitleri

Yrd.Doç.Dr.Erkin KOYUNCU

10.01.2018

15:00

D4

SÜF-437

Su Ürün.Soğ.Muh.Tek.

Doç.Dr.Deniz AYAS

10.01.2018

16:00

D4

SÜF-455

Bitkisel Su Ürünleri Yetiş.

Yrd.Doç.Dr.Hilal K.YILMAZ

11.01.2018

14:00

D4

SÜF-431

Su Kirliliği Kontrolü

Doç.Dr.M.Tahir ALP

11.01.2018

15:00

D4

SÜF-447

Deniz Bal. Kul.Tekn.

Yrd.Doç.Dr. Baybars SAĞLAMTİMUR

11.01.2018

16:00

D4

SÜF-459

Navigasyon ve Gemi İşl.

Yrd.Doç.Dr. Esin YALÇIN    

12.01.2018

14:00

D4

SÜF-449

Gemicilik ve Balıkçı Gemileri

Yrd.Doç.Dr.Esin YALÇIN

12.01.2018

15:00

D4

SÜF-435

Kafes Balıkçılığı

Doç.Dr.Arzu Ö.HUNT

12.01.2018

16:00

D4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fahri KARAYAKAR

  Dekan Yardımcısı  

 (İmza)

 


  • 2017-12-18 12:56:55
  • 215