2017-2018 Eğitim-öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Ders Programı

++

 

    2017 / 2018 BAHAR  DÖNEMİ

1. SINIF

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:10-08:50

SÜF-128 Biyoist.

G. O. TEMEL D1

AİL-102 Ata.İlk.İ.T.

Cafer YALÇIN  D1

SÜF-128 Biyoist.

G. O. TEMEL

Öğr. Lab. 1

 

SÜF-126 Plank. Bil.

H. K. YILMAZ D1      

09:00-09:40

SÜF-128 Biyoist.

G. O. TEMEL D1

AİL-102 Ata. İlk.İ.T.

Cafer YALÇIN   D1

SÜF-128 Biyoist.

G. O. TEMEL

Öğr. Lab. 1

MAT-112-Mat.

F.Ayça ÇETİNKAYA D1

SÜF-126 Plank. Bil.

H. K. YILMAZ

Öğr. Lab. 2

09:50-10:30

 

SÜF-120 Su Omur.

N.ÇİFTÇİ Öğr.Lab. 1

SÜF-122 Su Kal.K

S.KARAYTUĞ D1

MAT-112-Mat.

F.Ayça ÇETİNKAYA D1

SÜF-126 Plank. Bil.

H. K. YILMAZ

Öğr. Lab. 2  

10:40-11:20

 

SÜF-120 Su Omur.

N.ÇİFTÇİ Öğr.Lab. 1

SÜF-122 Su Kal.K

S.KARAYTUĞ

Öğr. Lab. 1

SÜF-124 Bal. Anat.

E. DÖNMEZ

Öğr.Lab.1

SÜF-124 Bal. Anat.

E. DÖNMEZ D1

11:30-12:10

 

 

 

SÜF-122 Su Kal.K

S.KARAYTUĞ

Öğr. Lab. 1

SÜF-124 Bal. Anat.

E. DÖNMEZ 

Öğr.Lab.1

SÜF-124 Bal. Anat.

E. DÖNMEZ  D1

13:00-13:40

 

 

YD-102 İngilizce

İlkay KUZU D1

 

SÜF-120 Su Omur.

N.ÇİFTÇİ      D1

13:50-14:30

 

 

YD-102 İngilizce

İlkay KUZU D1

 

SÜF-120 Su Omur.

N.ÇİFTÇİ   D1

14:40-15:20

 

TD-102 Türk Dili

ERDİNÇ KAPLAN D1

YD-102 İngilizce

İlkay KUZU D1

 

 

15:30-16:10

 

TD-102 Türk Dili

ERDİNÇ KAPLAN D1

YD-102 İngilizce

İlkay KUZU D1

 

 

16:20-17:00

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017/ 2018 BAHAR DÖNEMİ

 2. SINIF

 SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:10-08:50

 

 

 

 

 

09:00-09:40

SÜF-212 Balık Sis. 

F.KARAYAKAR Öğr. Lab. 1

SÜF-214 M. Y. Dil

K. ENGİN D2

MÜH-202 Mukav.

B.Barış BULDUM D2

SÜF-204 Öşinoloji

D.YILMAZ D2

 

09:50-10:30

SÜF-212 Balık Sis.

F.KARAYAKAR Öğr. Lab. 1

SÜF-214 M. Y. Dil

K. ENGİN D2

MÜH-202 Mukav.

B.Barış BULDUM D2

SÜF-204 Öşinoloji

D.YILMAZ  D2

 

10:40-11:20

SÜF-216 Balık Biy.

B. CİCİK D2

SÜF-206 Den. Mete

Y.ÖZBİLGİN D2

MÜH-204  M. Bil.

B.Barış BULDUM D2

 

 

11:30-12:10

SÜF-216 Balık Biy.

B. CİCİK D2

SÜF-206 Den.Mete.

Y.ÖZBİLGİN D2

MÜH-204 M. Bil.

B.Barış BULDUM D2

 

 

13:00-13:40

SÜF-208 Biyokimya

B. CİCİK D2

SÜF-218 Mikrob.

Ö. AY  D2

 

SÜF-220 İş Sağlığı ve Güvenliği II D2

Zekeriya SAHİLLİOĞLU

 

13:50-14:30

SÜF-208 Biyokimya

B. CİCİK D2

SÜF-218 Mikrob.

Ö. AY  D2

 

SÜF-220 İş Sağlığı ve Güvenliği II D2

Zekeriya SAHİLLİOĞLU

 

14:40-15:20

SÜF-208 Biyokimya

B. CİCİK D2

SÜF-212 Balık Sis.

F.KARAYAKAR D2

 

 

 

15:30-16:10

SÜF-218 Mikrob.

Ö. AY  Öğr. Lab. 1

SÜF-212 Balık Sis.

F.KARAYAKAR D2

 

 

 

16:20-17:00

SÜF-218 Mikrob

Ö. AY  Öğr. Lab. 1

SÜF-212 Balık Sis. 

F.KARAYAKAR D2

 

 

 

17:10-17:50

 

 

 

 

 

18:00-18:40

 

 

 

 

 

18:50-19:30

 

 

 

 

 

19:40-20:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017/ 2018 BAHAR  DÖNEMİ 

3. SINIF

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:10-08:50

 

 

 

 

 

09:00-09:40

SÜF-330 Ekoloji

B. CİCİK D3

SÜF-316 Balık H.

S. ÖZER D3 

 

SÜF-326 Av A.Y T.

Y. ÖZBİLGİN D3 

SÜF-328 Bal Y.Y.T

M. BİLGÜVEN Öğr. Lab. 1

09:50-10:30

 SÜF-330 Ekoloji

B. CİCİK D3

SÜF-316 Balık H.

S. ÖZER D3 

 

SÜF-326 Av A.Y T.

Y. ÖZBİLGİN D3   

SÜF-328 Bal Y.Y.T

M. BİLGÜVEN Öğr. Lab. 1

10:40-11:20

  SÜF-304 Den. Bal. Y.

  A. ÖZLÜER HUNT  

  Arş.Uyg. Merk.    

SÜF-328 Balık Y.Y.T

M. BİLGÜVEN D3

SÜF-304 D. Bal. Y.

 A.ÖZLÜER HUNT D3    

SÜF-326 Av A.Y T.

  Y.ÖZBİLGİN

  Avl.Lab.

SÜF-324 İş H.Y.D.

K. ENGİN D3

11:30-12:10

  SÜF-304 Den. Bal. Y.

  A. ÖZLÜER HUNT  

  Arş.Uyg. Merk.  

SÜF-328 Balık Y.Y.T

M. BİLGÜVEN D3

SÜF-304 Den. Bal. Y.

  A.ÖZLÜER HUNT D3   

SÜF-326 Av A.Y.T.

  Y.ÖZBİLGİN   

  Avl.Lab   

SÜF-324 İş H.Y.D.

K. ENGİN D3

13:00-13:40

 

 

ENF-106

Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları

B. BULDUM D3

 SÜF-318 Yum.Ek.B

 B.SAĞLAMTİMUR

  Arş.Uyg. Merk.  

 

13:50-14:30

 

 

ENF-106

Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları

B. BULDUM D3

 SÜF-318 Yum.Ek.B

 B. SAĞLAMTİMUR

  Arş.Uyg. Merk. 

 

14:40-15:20

 

 

ENF-106

Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları

B. BULDUM D3

SÜF-316 Balık H.

S. ÖZERÖğr.Lab.1

 

15:30-16:10

 

SÜF-318 Yum. Ek.B

B. SAĞLAMTİMUR D3  

ENF-106

Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları

B. BULDUM D3

SÜF-316 Balık H.

S. ÖZER

Öğr.Lab.1

 

16:20-17:00

 

SÜF-318 Yum. Ek.B

B. SAĞLAMTİMUR D3  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017/ 2018 BAHAR  DÖNEMİ

4. SINIF

 SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:10-08:50

 

SÜF-450 Bal. Ü.T.P.

F. RAD    D4

 

 

 

09:00-09:40

 

SÜF-450 Bal. Ü.T.P.

F. RAD    D4

 SÜF-450 Bal. U.T.P.

F. RAD   

Arş.Uyg. Merk.

 

 

09:50-10:30

 

SÜF-450 Bal. Ü.T.P.

F. RAD    D4

 

 SÜF-450 Bal. Ü.T.P.

F. RAD   

Arş.Uyg. Merk.

 

 

10:40-11:20

SÜF-472 Ekotoksikoloji D.YILMAZ D4

 SÜF-462 Sucul Ekos.

S.KARAYTUĞ D4

SÜF-480 Polikültür

M. BİLGÜVEN D4

SÜF-428

Deniz Memelileri

B. CİCİK D-4

SÜF-476 Su Ürünleri Mevzuatı Y. ÖZBİLGİN D4

11:30-12:10

SÜF-472 Ekotoksikoloji

D.YILMAZ D4

 SÜF-462 Sucul Ekos.

S.KARAYTUĞ D4

SÜF-480 Polikültür

M. BİLGÜVEN D4

SÜF-428

Deniz Memelileri

B. CİCİK D-4

SÜF-476 Su Ürünleri Mevzuatı Y. ÖZBİLGİN D4

13:00-13:40

SÜF-466 Su Ür.K.K

D.AYAS D4

SÜF-470 İhtiyoplank

T. ALP D4

SÜF-444 Tez Y.

SÜF-474 Uzak. Al.

T. ALP D4

SÜF-448 D.Güv.

Y. ÖZBİLGİN D4

13:50-14:30

SÜF-466 Su Ür.K.K

D.AYAS Öğr. Lab. 1

SÜF-470 İhtiyoplank

T. ALP Öğr. Lab. 1

SÜF-444 Tez Y.

SÜF-474 Uzak. Al.

T. ALP D4

SÜF-446 Su Ür.Ek.

F. RAD D4

14:40-15:20

SÜF-466 Su Ür.K.K

D.AYAS Öğr. Lab. 1

 SÜF-470 İhtiyoplank

T. ALP Öğr. Lab. 1

SÜF-444 Tez Y.

SÜF-436 Den. Hab. ve Deniz İng.

E.YALÇIN D4

SÜF-446 Su Ür.Ek.

F. RAD D4

15:30-16:10

SÜF-464 Su.Ü.İş.T.

D.AYAS     D4

SÜF-478 Alt.Tür Y.

A.Ö. HUNT   D4

SÜF-444 Tez Y.

SÜF-436 Den. Hab. ve Deniz İng.

E.YALÇIN D4

SÜF-446 Su Ür.Ek.

F. RAD D4

16:20-17:00

SÜF-464 Su.Ü.İş.T.

D.AYAS D4

SÜF-478 Alt.Tür Y.

A.Ö. HUNT   D4

 

 

 

 

 

 

 

İmza

 

 

Yrd Doç.Dr. Fahri KARAYAKAR-

 

 

Dekan Yardımcısıı

 


  • 2018-01-26 14:50:07
  • 1056

Güncel Haberler