2017 2018 Bahar Dönemi Vize Programı

++

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018 

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

 

 ARA  SINAV PROGRAMI

19/02/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TBT 110

GRAFİK ANİMASYON

İ. ESKİDEMİR

12.03.2018

09.30

103

TBT 106

WEB TAS. TEMELLERİ

İ. ESKİDEMİR

12.03.2018

10.30

103

TBT 102

MESLEKİ MATEMATİK

MATEMATİK II

Ö.ÖZBİLEN

13.03.2018

14.00

Z-2

TBT 108

VERİ TABANI

ERAY MERT TEKİN

15.03.2018

10.00

103

TBT 104

NESNE TABANLI PROGRAM

ERAY MERT TEKİN

15.03.2018

11.00

103, Z-1

TD 102

TÜRK DİLİ II      

TEKİN TAN

20.03.2018

11.00

103

YD 102

YABANCI DİL II

FİLİZ SARIATİLLA

21.03.2018

11.00

Z-1

AİT 102

ATATÜRK İLK. İNK. TARİHİ II B ŞUBESİ

G. PERVAZ

22.03.2018

11.00

103

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. SINIF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TBT 210

BİLG. BAKIM ONARIM

E. BİLİSTER

12.03.2018

13.30

Z-1, Z-2

TBT 206

AĞ TEMELLERİ

E. BİLİSTER

12.03.2018

14.00

Z-1

TBT 216

WEB PROJE YÖNETİMİ (A, B)

E. BİLİSTER

13.03.2018

13.00

LAB 3

TBT 204

SİSTEM ANALİZİ TASARIMI (A, B)

E.BİLİSTER

13.03.2018

13.30

LAB 3

TBT 218

KALİTE GÜVENCESİ VE STANDARTLARI

RUKİYE ÖZKAN

14.03.2018

13.00

103

TBT 208

İNTERNET PROGRAMCILIĞI II

İ.ESKİDEMİR

15.03.2018

13.00

103, Z-3

TBT 202

GÖRSEL PROGRAMLAMA

İ. ESKİDEMİR

15.03.2018

14.30

Z-1, Z-3, 103

 

EMİNE BİLİSTER

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017/ 2018.

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ –                      BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI)  

 

ARA SINAV PROGRAMI

 

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

1.      SINIF ( A )

 

 

 

TBY112

MESLEKİ YAZIŞMALAR

E. BAHAR

12.03.2018

10.00

Z-3

TBY105

İLETİŞİM

E. BAHAR

12.03.2018

11.00

Z-3

TBY102

İŞLETME II

E. BAHAR

13.03.2018

10.00

Z-3

YD 102

YABANCI DİL-II

G. EROL

15.03.2018

10.00

Z-3

TBY106

EKONOMİ II

B. EFE

16.03.2018

10.00

Z-3

TBY110

DOSYALAMA ARŞİVLEME

C. TEZEL

19.03.2018

10.00

Z-3

TD 102

TÜRK DİLİ II

T.TAN

20.03.2018

14.00

Z-3

TBY108

ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ

H.İPEK

22.03.2018

10.00

Z-1

ENF 108

BİLGİSAYAR BECERİ UYG.

H.İPEK

22.03.2018

14.00

Z-2

AİT 102

ATA. İLK. İNK. TARİHİ II

G. PERVAZ

23.03.2018

10.00

Z-3

 

 

 

 

 

 

 

 

1.SINIF (B )

 

 

 

TBY112

MESLEKİ YAZIŞMALAR

E. BAHAR

12.03.2018

10.00

101

TBY105

İLETİŞİM

E. BAHAR

12.03.2018

11.00

101

TBY102

İŞLETME II

E. BAHAR

13.03.2018

11.00

101

YD 102

YABANCI DİL-II

G. EROL

15.03.2018

11.00

Z-3

TBY106

EKONOMİ II

B. EFE

16.03.2018

11.00

Z-3

TBY110

DOSYALAMA ARŞİVLEME

C. TEZEL

19.03.2018

11.00

Z-3

TD 102

TÜRK DİLİ II

T.TAN

20.03.2018

15.00

Z-3

TBY108

ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ

H.İPEK

22.03.2018

11.00

Z-1

ENF 108

BİLGİSAYAR BECERİ UYG.

H.İPEK

22.03.2018

14.00

Z-2

AİT 102

ATA. İLK. İNK. TARİHİ II

G. PERVAZ

23.03.2018

11.00

Z-3

 

 

 

 

 

 

 

 

2.SINIF (A)

 

 

 

TBY202

KAMU ÖZEL KESİM YAPISI

C. TEZEL

12.03.2018

13.00

Z-3

TBY230

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. II

E. BAHAR

12.03.2018

15.00

Z-3

TBY208

TOPLANTI YÖNETİMİ

C. TEZEL

13.03.3018

13.00

Z-3

TBY228

SEKTÖR UYGULAMALARI

C.TEZEL

14.03.2018

13.00

Z-3

TBY212

BİLGİ YÖNETİMİ

C. TEZEL

15.03.2018

13.00

Z-3

TBY204

HALKLA İLİŞKİLER

C. TEZEL

19.03.2018

13.00

Z-3

TBY210

MESLEKİ YAB. DİL  II

G. EROL

20.03.2018

13.00

Z-3

TBS 216

ÇALIŞMA PSİKOLOJİSİ

H. İPEK

22.03.2018

09.00

Z-3

TBY206

TEKNOLOJİ KULLANIMI

H. İPEK

22.03.2018

13.00

Z-1

 

 

 

 

 

2.SINIF (B)

 

 

 

TBY202

KAMU ÖZEL KESİM YAPISI

C. TEZEL

12.03.2018

14.00

Z-3

TBY230

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. II

E. BAHAR

12.03.2018

16.00

Z-3

TBY208

TOPLANTI YÖNETİMİ

C. TEZEL

13.03.3018

14.00

Z-3

TBY228

SEKTÖR UYGULAMALARI

E. BAHAR

14.03.2018

14.00

Z-3

TBY212

BİLGİ YÖNETİMİ

C. TEZEL

15.03.2018

14.00

Z-3

TBY204

HALKLA İLİŞKİLER

C. TEZEL

19.03.2018

14.00

Z-3

TBY210

MESLEKİ YAB. DİL  II

G. EROL

20.03.2018

14.00

Z-3

TBY206

TEKNOLOJİ KULLANIMI

H. İPEK

22.03.2018

13.00

Z-1

 

 

Doç. Dr. Emel BAHAR

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018        

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL GİYİM AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ / GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ - ÖRGÜN    

                                                             VİZE  PROGRAMI

22/02/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

2.SINIF

 

 

 

TGT212

YILDIZ ÇOPUROĞLU

13.03.2018

09.30

203

203

 

 

 

 

 

 

 

ÖĞR. GÖR. KUDDİS BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017/ 2018           

DÖNEMİ 

: BAHAR ARA SINAV

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TASARIM BÖLÜMÜ MODA TASARIM PROGRAMI    

 

 ARA  SINAV PROGRAMI

07/02/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

I.SINIF

 

 

 

TMT 104

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ II( A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

12.03.2018

08.15

203

TMT 104

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ II (B)

NESRİN GÜRASLAN

12.03.2018

08.15

201

TMT 118

MODA RESMİ İLLÜSTRASYONU (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

12.03.2018

10.00

203

TMT118

MODA RESMİ İLLÜSTRASYONU (B)

NESRİN GÜRASLAN

12.03.2018

10.00

201

YD102

YABANCI DİL I

GAMZE EROL

13.03.2018

13.00

201

TMT 110

MESLEKİ TEKNİK ÇİZİM

YILDIZ ÇOPUROĞLU

14.03.2018

09.00

203

TMT110

MESLEKİ TEKNİK ÇİZİM

NESRİN GÜRASLAN

14.03.2018

09.00

201

TMT122

EV TEKSTİLİ TASARIMI

YILDIZ ÇOPUROĞLU

14.03.2018

10.00

203

TMT124

RENK BİLGİSİ

NESRİN GÜRASLAN

14.03.2018

10.00

201

TMT108

GİYSİ TARİHİ

NESRİN GÜRASLAN

15.03.2018

10.00

201

TD 102

TÜRK DİLİ II

TEKİN TAN

20.03.2018

10.00

Z-2

TMT106

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ II

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

21.03.2018

10.00

204

AIT102

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

GÖNÜL PERVAZ

22.03.2018

09.00

201

TMT102

MESLEKİ MATEMATİK

ERHAN KAYA

22.03 2018

13.00

201

 

 

 

 

 

 

 

 

II.SINIF

 

 

 

TMT222

DOKUMA ANALİZİ

CENAP ÖZGÜN

12.03.2018

10.00

201

TMT202

GİYSİ TASARIMI II (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

12.03.2018

13.00

203

TMT202

GİYSİ TASARIMI II (B)

NESRİN GÜRASLAN

12.03.2018

13.00

201

TMT 204

GİYSİ ÜRETİMİ II (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

13.03.2018

10.00

203

TMT 204

GİYSİ ÜRETİMİ II (B)

NESRİN GÜRASLAN

13.03.2018

10.00

201

TMT208

PROJE GELİŞTİRME

YILDIZ ÇOPUROĞLU

13.03.2018

11.00

203

TMT210

KİŞİYE ÖZEL GİYSİ TASARIMI (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

14.03.2018

10.30

203

TMT210

KİŞİYE ÖZEL GİYSİ TASARIMI (B)

NESRİN GÜRASLAN

14.03.2018

10.30

201

TMT212

DRAPAJ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

14.03.2018

11.00

203

TMT212

DRAPAJ

NESRİN GÜRASLAN

14.03.2018

11.00

201

TMT206

ÜRETİM PLANLAMASI

NESRİN GÜRASLAN

15.03.2018

11.00

201

TMT230

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKSTİL TASARIMI (A-B)

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

15.03.2018

13.00

204

Öğr. Gör. Yıldız ÇOPUROĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: MUHASEBE VE VERGİ UYG. PROG.

 

ARA SINAV PROGRAMI

12/02/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

I. SINIF

 

 

 

YD 102

YD 102

YABANCI DİL – II A

YABANCI DİL – II B

GAMZE EROL

12.03.2018

12.03.2018

09.00

10.00

Z - 1

Z - 1

ENF 118

ENF 118

BİLGİSAYAR B. VE U. - II A

BİLGİSAYAR B. VE U. - II B

ÖMER ÖZBİLEN

13.03.2018

13.03.2018

10.00

11.00

Z - 1

Z - 1

TMV 102

TMV 102

GENEL MUHASEBE – II A

GENEL MUHASEBE – II B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

13.03.2018

13.03.2018

13.00

14.00

Z - 1

Z - 1

AİT 102

AİT 102

ATATÜRK İ. İ. T. – I A

ATATÜRK İ. İ. T. -- I B

YAFES ERDOĞAN

14.03.2018

14.03.2018

10.00

11.00

Z - 1

Z - 1

TD 102

TÜRK DİLİ - II

TEKİN TAN

14.03.2018

15.00

Z-1

TMV 110

TMV 110

TİCARİ MATEMATİK A

TİCARİ MATEMATİK B

ERHAN KAYA

15.03.2018

15.03.2018

13.00

14.00

Z - 1

Z - 1

TMV 112

TMV 112

TİCARET HUKUKU A

TİCARET HUKUKU B

ŞULE GÜNGÖR

19.03.2018

19.03.2018

10.00

11.00

Z - 1

Z - 1

TMV 108

MAKRO EKONOMİ A

AHMET ŞAHİN

20.03.2018

15.00

105

TMV 108

MAKRO EKONOMİ B

BEKİR EFE

21.03.2018

15.00

Z - 1

TMV 114

TMV 114

İSTATİSTİK A

İSTATİSTİK B

ERHAN KAYA

22.03.2018

22.03.2018

14.00

15.00

Z - 1

Z - 1

 

 

II. SINIF

 

 

 

TMV 228

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. A

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

12.03.2018

12.03.2018

11.00

11.00

105

105

TMV 220

TMV 220

DIŞ TİCARET İŞ. MUH. A

DIŞ TİCARET İŞ. MUH. B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

12.03.2018

12.03.2018

13.00

14.00

105

105

TMV 224

TMV 224

KONAKLAMA MUHASEBESİ A

KONAKLAMA MUHASEBESİ B

CENK KIRITOĞLU

14.03.2018

14.03.2018

13.00

14.00

105

105

TMV 202

TMV 202

PAKET PROGRAMLAR - II A

PAKET PROGRAMLAR - II B

ŞULE GÜNGÖR

15.03.2018

15.03.2018

10.00

11.00

LAB - 2

LAB - 2

TMV 216

TMV 216

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ A

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ B

BURCU AKDAĞLI

16.03.2018

16.03.2018

09.00

10.00

105

105

TMV 240

TMV 240

VERGİ VE SOSYAL GÜV. A

VERGİ VE SOSYAL GÜV. B

ŞULE GÜNGÖR

20.03.2018

20.03.2018

10.00

11.00

105

105

TMV 248

TMV 248

TÜRK VERGİ SİSTEMİ A

TÜRK VERGİ SİSTEMİ B

CENK KIRITOĞLU

21.03.2018

21.03.2018

13.00

14.00

105

105

TMV 206

TMV 206

MUHASEBE DENETİMİ A

MUHASEBE DENETİMİ B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

22.03.2018

22.03.2018

13.00

14.00

105

105

 

ÖĞR. GÖR. CENK KIRITOĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: PAZARLAMA PROG.

 

ARA SINAV PROGRAMI

12/02/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

I. SINIF

 

 

 

TPD114

İLETİŞİM

EBRU BEZEK

12.03.2018

10.00

Z-2

TPD102

İŞLETME YÖNETİMİ II

BEKİR EFE

13.03.2018

13.00

Z-2

TPD112

PAZARLAMA İLKELERİ II

EBRU BEZEK

14.03.2018

14.00

Z-2

TPD108

PAZARLAMA MEVZUATI

BEKİR EFE

15.03.2018

11.00

Z-2

TPD104

İSTATİSTİK

BEKİR EFE

16.03.2018

14.00

Z-2

YD102

YABANCI DİL II

GAMZE EROL

19.03.2018

13.00

Z-2

TD102

TÜRK DİLİ II

TEKİN TAN

20.03.2018

10.00

Z-2

TPD116

ÇEVRE KORUMA

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

21.03.2018

15.00

Z-2

AİT102

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

GÖNÜL PERVAZ

22.03.2018

13.00

Z-2

ENF124

BİLGİSAYAR BECERİ VE UYGULAMALARI

HATİCE İPEK

22.03.2018

15.00

Z-2

 

 

II. SINIF

 

 

 

TPD216

MESLEKİ YABANCI DİL

EBRU BEZEK

12.03.2018

13.00

102

TPD212

TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI

EBRU BEZEK

13.03.2018

14.00

102

TPD202

SATIŞ GÜCÜ EĞİTİMİ

EBRU BEZEK

14.03.2018

11.00

102

TPD204

İHRACAT TEKNİKLERİ

BEKİR EFE

15.03.2018

14.00

102

TPD 208

PERAKENDE YÖNETİMİ

RUKİYE ÖZKAN

16.03.2018

11.00

102

TPD206

ARAŞTIRMA YÖN.VE TEKN.

EBRU BEZEK

19.03.2018

14.00

102

TPD218

REKLAMCILIK

BEKİR EFE

20.03.2018

14.00

102

TPD216

SATIŞ SAHA PLANLAMA

EBRU BEZEK

22.03.2018

11.00

102

TPD214

TEDARİK ZİNCİRİ YÖN.

BEKİR EFE

23.03.2018

13.00

102

 

ÖĞR. GÖR. BEKİR EFE

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018        

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL GİYİM AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ / TEKSTİL TEKNOLOJİSİ - ÖRGÜN    

                                                             ARA SINAV  PROGRAMI

22/02/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1.     SINIF

 

 

 

TTT 106

Yapay Lifler

Cenap Özgün

12.03.2018

10.00

201

TTT 120

İplik Testleri

Cenap Özgün

12.03.2018

14.00

TEKS.LAB.

YD 102

Yabancı Dil

Gamze Erol

13.03.2018

13.00

201

TTT 116

Kimyasal Testler

Kuddis Büyükakıllı

14.03.2018

10.00

104

TTT 112

Konfeksiyon Teknolojisi

Cenap Özgün

15.03.2018

10.00

104

TTT 114

Numune Kabulü ve Hazırlık

Cenap Özgün

15.03.2018

14:00

104

TTT 104

İstatistik

Cenap Özgün

19.03.2018

10.00

104

TTT 118

Örme Teknolojisi

Cenap Özgün

19.03.2018

11.00

104

TD 102

Türk Dili

Tekin Tan

20.03.2018

10.00

Z-2

TTT 110

Terbiye Teknolojisi

Kuddis Büyükakıllı

21.03.2018

10.00

204

TTT 102

Konfeksiyon Testleri

Kuddis Büyükakıllı

21.03.2018

13.00

104

ATA 102

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi

Gönül Pervaz

22.03.2018

09.00

201

TTT 108

Yapay Lif Testleri

Cenap Özgün

22.03.2018

13.00

104

 

 

2.     SINIF

 

 

 

TTT204

Halı Testleri

Cenap Özgün

12.03.2018

11.00

104

TTT 216

 

İş Sağlığı ve Güvenliği

 

Kuddis Büyükakıllı

14.03.2018

11.00

104

TTT 214

 

Tekstil Bitim İşlemleri Testleri-II

 

Kuddis Büyükakıllı

14.03.2018

14.00

104

TTT202

Örme Kumaş, Havlu ve Çorap Testleri

Cenap Özgün

15.03.2018

11.00

104

TTT 208

 

Lif Testleri II

 

Cenap Özgün

 

19.03.2018

11.00

104

TTT 210

 

Boyutsal Değişim ve Görünüm Testleri

Kuddis Büyükakıllı

21.03.2018

11.00

104

TTT 212

Renk Haslık Testleri II

 

Kuddis Büyükakıllı

21.03.2018

14.00

104

TTT 218

İşletme Yönetimi

Bekir Efe

22.03.2018

11.00

104

TTT 206

Tekstil İşletme Lab. Uygulamaları-II

 

Cenap Özgün

22.03.2018

13.00

104

 

ÖĞR. GÖR. KUDDİS BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)


  • 2018-03-02 15:41:13
  • 1165

Güncel Duyurular