2017-2018 Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Programı

++

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018            

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ             

 

 1. SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-122

Su Kalitesi ve Kimyası

Doç.Dr. Sahire KARAYTUĞ

21.05.2018

09:00

D1

SÜF-124

Balık Anatomisi

Yrd.Doç.Dr.A.Erdem DÖNMEZ

22.05.2018

09:00

D2

MAT-112

Matematik

Yrd.Doç.Dr. F. Ayça ÇETİNKAYA

22.05.2018

10:00

D2

SÜF-128

Biyoistatistik

Doç.Dr. Gülhan OREKİCİ TEMEL

23.05.2018

09:00

D1

SÜF-126

Plankton Bilgisi

Yrd.Doç.Dr.Hilal K.YILMAZ

23.05.2018

10:00

D1

SÜF-120

Su Omurgasızları

Doç.Dr.Nuray ÇİFTÇİ

24.05.2018

09:00

D1

AİL-102

Atatürk  İlk.ve  İnk. Tar.

Okt. Cafer YALÇIN

24.06.2017

10:00

D1

YD-102

İngilizce

Okt. İlkay KUZU

25.05.2018

09:00

D1

TD-102

Türk Dili

Okt. Erdinç KAPLAN

25.05.2018

10:00

D1

 

 

FAHRİ KARAYAKAR

  DEKAN YARDIMCISI

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018            

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ             

 

2. SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-204

Oşinoloji

Yrd.Doç.Dr. Doruk YILMAZ

21.05.2018

13:00

D2

SÜF-220

İş Sağlığı ve Güvenliği II

Zekeriya SAHİLLİOĞLU

21.05.2018

14:00

D5

 

SÜF-218

Genel Mikrobiyoloji

Prof.Dr.Özcay AY

22.05.2018

13:00

D2

SÜF-208

Biyokimya

Prof.Dr.Bedii CİCİK

22.05.2018

14:00

D2

MÜH-204

Malzeme Bilgisi

Yrd.Doç.Dr.B.Barış BULDUM

23.05.2018

13:00

D2

SÜF-212

Balık Sistematiği

Yrd.Doç.Dr. Fahri KARAYAKAR

23.05.2018

14:00

D2

MÜH-202

Mukavemet

Yrd.Doç.Dr. B.Barış BULDUM

24.05.2018

13:00

D2

SÜF-214

Mesleki Yabancı Dil

Doç.Dr.Kenan ENGİN

24.06.2017

14:00

D2

SÜF-206

Deniz Meteorolojisi

Yrd.Doç.Dr.Yeliz ÖZBİLGİN

25.05.2018

13:00

D2

SÜF-216

Balık Biyolojisi

Doç.Dr.Sahire KARAYTUĞ

25.05.2018

14:00

D2

 

 

 

 

 

 

 

 

FAHRİ KARAYAKAR

  DEKAN YARDIMCISI  

 (İmza)

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018            

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ             

 

3. SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-316

Balık Hastalıkları

Doç.Dr.Selmin ÖZER

21.05.2018

10:00

D3

SÜF-328

Balık Y.Y.T.

Doç.Dr.Murat BİLGÜVEN

22.05.2018

11:00

D3

ENF-106

Bilgisayar Beceri ve Uygulamaları

Yrd.Doç.Dr.B.Barış BULDUM

23.05.2018

10:00

D3

SÜF-304

Deniz Balıkları Yetiş.

Doç.Dr.Arzu Özlüer HUNT

23.05.2018

11:00

D3

SÜF-326

Av Araçları Yap.Tek.

Yrd.Doç.Dr.Yeliz ÖZBİLGİN

24.05.2018

10:00

D3

SÜF-318

Yumuşakça ve Eklem Bacak.

Yrd.Doç.Dr.Baybars SAĞLAMTİMUR

24.06.2017

11:00

D3

SÜF-330

Ekoloji

Prof.Dr. Bedii CİCİK

25.05.2018

10:00

D3

SÜF-324

İş Hay.Yabancı Dil

Doç.Dr.Kenan ENGİN

25.05.2018

11:00

 

D3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAHRİ KARAYAKAR

  DEKAN YARDIMCISI  

 (İmza)

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018            

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ             

 

4. SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  …/…/20..

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

SÜF-476

Su Ürünleri Mevzuatı

Yrd.Doç.Dr Yeliz ÖZBİLGİN

21.05.2018

15:00

D4

SÜF-428

Deniz Memelileri

Doç.Dr.Nuray ÇİFTÇİ

21.05.2018

16:00

D4

 

SÜF-444

Tez Yönetimi

Bölüm Öğr. Üyeleri

21.05.2018

16:30

D4

SÜF-470

İhtiyoplankton

Doç.Dr. M.Tahir ALP

22.05.2018

14:00

D4

SÜF-436

Den. Hab. ve Deniz İng.

Yrd.Doç.Dr. Esin YALÇIN

22.05.2018

15:00

D4

SÜF-474

Uzaktan Algılama

Doç.Dr. M.Tahir ALP

22.05.2018

16:00

D4

SÜF-464

Su Ürünleri İşl.Tek.

Doç.Dr. Deniz  AYAS

23.05.2018

14:00

D4

SÜF-466

Su Ürün.Kalt.Kont

Doç.Dr. Deniz  AYAS

23.05.2018

15:00

D4

SÜF-448

Denizde Güvenlik

 

Yrd.Doç.Dr Yeliz ÖZBİLGİN

23.05.2018

16:00

D4

SÜF-462

Sucul Ekosistemler

Doç.Dr. Sahire KARAYTUĞ

24.05.2018

14:00

D4

SÜF-478

Alternatif Türler Yetiştiriciliği

 

Doç.Dr. Arzu Özlüer HUNT

24.06.2017

15:00

D4

SÜF-450

Balık Ürt.Tes. Planlama

Prof.Dr. Ferit RAD

25.05.2018

15:00

D4

SÜF-446

Su Ürünleri Ekonomisi

Prof.Dr. Ferit RAD

25.05.2018

16:00

D4

 

 

 

 

 

 

 

FAHRİ KARAYAKAR

  DEKAN YARDIMCISI  

 

 (İmza)


  • 2018-05-04 10:51:09
  • 358

Güncel Haberler