Hemşirelik Fakültesi’nin İlk Öğrencilerine Kampüs Hayatı Eğitimi Verildi

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü


3 Ekim Çarşamba günü yapılan etkinliğe; Hemşirelik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Duygu Vefikuluçay Yılmaz, Hemşirelik Fakültesi Fakülte Sekreteri İbrahim Koç, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim elemanı Öğr. Gör. Hacı Mehmet Acar, akademik ve idari personel ile fakültenin ilk öğrencileri katıldı. 
Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi'nde gerçekleşen eğitimde konuşma yapan Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Duygu Vekluçay Yılmaz; öğrencilere fakülteyi tanıtarak kazandıkları bölümde başarılı olmalarını ve meslek hayatları boyunca etik değerlerinden uzaklaşmamalarını  temenni etti.  Öğr. Gör. Seher Gürdil Yılmaz, öğrencilik hayatları boyunca bölümde alacakları derslerden ve dersleri veren öğretim görevlileri hakkında bilgiler verdi
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'ndan Öğr. Gör. Hacı Mehmet Acar ise, kampüste sosyal olanaklar ve öğrencilerin katılabileceği etkinliklere ilişkin bir sunum yaptı.  
Eğitim, ilk 3'e giren öğrencilere başarı belgesi verilmesi ve bölümün ilk öğrencilerinin merak ettikleri soruların öğretim görevlileri tarafından cevaplanmasının ardından sona erdi. 

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2018-10-08 11:40:56
  • 750