Dr. Öğr. Üyesi Beril Dönmez Son Yolculuğuna Uğurlandı

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü


8 Ekim Pazartesi günü hayatını kaybeden Üniversitemiz Turizm Fakültesi öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Beril Dönmez için tören düzenlendi.

Turizm Fakültesi önünde 9 Ekim Salı gerçekleşen törene Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali Kaya ve Prof. Dr. Erol Yaşar, Üniversitemiz Genel Sekreteri Vedat Güngör, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Birdir, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrencilerimiz katıldı.

Törende konuşan Prof. Dr. Kemal Birdir, lisans döneminden itibaren tanıdığı, üretken ve çalışkan bir akademisyen olan Beril Dönmez'in bu kadar erken yaşta aramızdan ayrılmasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Prof. Dr. Birdir, "Ailesi, Fakültemiz, Üniversitemiz ve turizm akademik camiası için çok büyük bir kayıp. Bugün bir vedamız var. Bir kardeşimizi, çocuğumuzu, bir ferdimizi kaybettik. Ama fakültemizin her köşesinde, her anımızda bizimle olmaya devam edecek. Başta ailesi olmak üzere hepimize sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun." dedi.  

Turizm Fakültesi öğrencileri adına söz alan 4. sınıf öğrencisi Pelin Ergin, Dr. Öğr. Üyesi Beril Dönmez'in öğrenciler için bir akademik personelden çok daha fazlası olduğunu, kendilerine her an her koşulda destek verdiğini ve asla unutulmayacağı söyledi. 

Saygı duruşu ve okunan duaların ardından Dr. Öğr. Üyesi Beril Dönmez'in cenazesi defnedilmek üzere Antalya'ya uğurlandı. 


Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2018-10-09 12:08:22
  • 3452