ÜNİVERSİTEMİZ BURSLARI


MÜRACAATLAR 28 ARALIK 2006 GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE UZATILMIŞTIR

 

YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMUNDAN 2006-2007 ÖĞRETİM DÖNEMİNDE BURS VEYA KREDİ ALMAK ÜZERE MÜRACAATTA BULUNAN ÖĞRENCİLER BURS/KREDİ TAAHHÜT SENETLERİNİ 22 ARALIK 2006 GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR TESLİM EDECEKLERDİR.

 

         2006-2007 öğretim yılında Kurumumuza burs, öğrenim ve katkı kredisi almak için müracaat eden ve belgelerini süresi içinde teslim edenlerden, tarafına burs veya öğrenim ve katkı kredisi verilebilecek öğrencilere ait listeler ile adlarına hazırlanan burs/kredi taahhüt senetleri öğretim kurumlarına gönderilmiştir (Öğrencilerimiz Kendi Okullarından Alabilirler).

 

         Öğrenciler burs/kredi taahhüt senetlerini öğretim kurumlarından teslim alarak, notere tanzim ve tasdik ettirdikten sonra en geç 22 Aralık 2006 tarihi mesai bitimine kadar bulundukları yerdeki Kurumun bölge ve/veya yurt müdürlüklerine teslim edecekler, bölge ve/veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise Kurumun Cemal Gürsel Cad. No:61 06590 Cebeci/ANKARA adresinde bulunan Kredi Daire Başkanlığına posta ile gönderecekler veya elden teslim edeceklerdir.

 

         Burs, kredi ödemeleri T.C. Ziraat Bankası şubeleri aracılığı ile 12 Ocak 2007 tarihinde yapılacaktır.

 

         Öğrenciler burs ve öğrenim kredilerini T.C. Ziraat Bankasının hangi şubesinden alacaklarını Kurumun www.kyk.gov.tr internet adresinden öğrenebileceklerdir.

                  

                  Basın mensuplarına ve kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

 

                                                                              Hasan ALBAYRAK

  Genel Müdür

 

 

  • 2006-12-25 09:16:38
  • 10978

"A World University In The Light of Science and Modernity"