Adil Işık Group Mağaza Yöneticisi Yetiştirme Programı


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Adil Işık Group olarak; adL ve Love my body markalarımızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Türkiye’de ve dünyada 15 ülkede 200’e yakın seçkin satış noktası ile ürünlerimizi moda severlere sunuyoruz.

 

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. 2002 yılında ilk yurt dışı mağazasını Rusya Tverskaya’ da açan adL, Suudi Arabistan, Azerbaycan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Gürcistan ve Katar’daki varlığıyla da modayı#adLetkisi’ nde yorumlamaya devam ederken, sahip olduğu özgün ve yenilikçi bakış açısıyla da dikkat çekiyor.


adL, 2012 yılında markalarımız arasında yerini alan Nightzoom markasının da gücü ile,

ünlü modacı ve stilistlerin tasarım koleksiyonlarını stil sahibi kadınlarla buluşturarak modaya yön vermeye devam ediyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…
 

Ürünlerinin %90' ı yerli üretim olan Adil Işık Group bu çalışma ilkesi ile 10.000’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. Aynı zamanda tüm markaları ile birlikte Türkiye'nin emeğini yurt içi ve yurt dışında gururla temsil ediyor.

  • Ankara, İstanbul, Adana, Bursa ve Adapazarı illerinde görev yapmak istersen
  • Üniversite mezunuysan,
  • Tercihen İngilizce bilgin varsa,
  • Mağazacılık alanında kariyer hedefliyorsan,


Kariyerine IŞIK tutmak istersen, senin de başvurularını bekliyoruz


İŞ TANIMI

Yönetici Yetiştirme Programı, mağaza ve merkez eğitimleri  sonrası Mağaza 2. Müdürü olarak belirlenen mağazalarda yönetici olarak görev alacağınız bir programdır.

  • 2022-03-09 10:58:52
  • 1683

"A World University In The Light of Science and Modernity"