Mersin Üniversitesi Doğu Akdeniz Bölgesel Kariyer Fuarı’nda Yer Aldı

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüMersin Üniversite paydaşları arasında yer aldığı, Doğu Akdeniz Bölgesel Kariyer Fuarı Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde 14-15 Mart 2022 tarihlerinde Adana'da gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Bölgesel Kariyer Fuarlarının ilki olan Doğu Akdeniz Bölgesel Kariyer Fuarı'nı 5-6 Mart 2019 tarihlerinde Mersin'de Üniversitemiz tarafından gerçekleştirilmişti. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Koordinatörlüğü’nde Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde Adana’da gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Bölgesel Kariyer Fuarı’na Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet İsmail Yağcı, Kariyer Merkezi Müdürümüz Prof. Dr. İlhan Ege ve öğrencilerimiz katıldı.

Öğrencilerimiz, yüzlerce firmanın iş ve staj başvuruları aldığı fuarda firmalara iş ve staj başvurusu yapma imkânı edinirken ayrıca düzenlenen seminer ve eğitim çalışmalarına da katılarak işgücü piyasasının beklentilerine ilişkin bilgi ve tecrübeler kazandı. Öğrencilerimiz etkinliğin çok faydalı olduğunu belirterek memnuniyetlerini de ifade etti.


  • 2022-03-18 10:08:34
  • 636

Actual News