MEÜ Eczacılık Fakültesi ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (mtso) İşbirliği Kapsamında Oluşturulan “mtso ile Sağlıklı Günler” Etkinliğinde Eczacılık ve Sağlık Alanında Online Seminerlerimizin Beşincisi Gerçekleşti


MEÜ ECZACILIK FAKÜLTESİ İLE MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI (MTSO) İŞBİRLİĞİ KAPSAMINDA OLUŞTURULAN “MTSO İLE SAĞLIKLI GÜNLER” ETKİNLİĞİNDE ECZACILIK VE SAĞLIK ALANINDA ONLINE SEMİNERLERİMİZİN BEŞİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ.

10 Mart 2022 Perşembe günü saat 16:00’da Zoom üzerinden düzenlenen etkinlikte, Eczacılık Fakültemiz Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Ş. Efsun ANTMEN’in Pandemide Sağlıklı Beslenme” konulu sunumu gerçekleşti. Sunumda; pandemi, pandemi döneminde değişen yaşam tarzımız ve beslenme alışkanlıklarımız, bu değişiklerin sebep olduğu durumlar, pandemi dönemi şartlarında hangi besin gruplarından ne kadar ve neden tüketmeliyiz, besin destekleri konuları hakkında önemli bilgiler verildi. MTSO üyeleri ve öğretim elemanlarının yoğun ilgi gösterdiği seminer, katılımcıların soru-cevapları ile sona erdi.

  • 2023-05-17 15:43:08
  • 1700

"A World University In The Light of Science and Modernity"