Şişecam First Step Yaz Staj Programının Başvuruları Açıldı!

slide background

MeüTürkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncudur. Bugün dünyada cam ev eşyasında en büyük iki, cam ambalaj ve düzcamda ise en büyük beş üretici arasından yer alan Şişecam, dünyanın en büyük sekizinci soda üreticisi olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir.

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj, kimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de üretim faaliyetlerini yürütmektedir.

Şişecam, 85 yıllık deneyimi, 22 Bin çalışanı, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir şirket olarak, ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir. 

Şişecam'ın üniversitelerin lisans 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik olarak yürüttüğü yaz dönemi staj programı “Şişecam First Step Yaz Staj Programı”nın yeni dönem başvuruları bu yıl 4 Mart – 22 Mart tarihleri arasında alacağını sizlerle paylaşmak isteriz.

Şişecam Linkedin sayfasında yayınlanan başvuruların değerlendirme aşamalarını başarıyla tamamlayarak programa katılmaya hak kazanan öğrenciler; Haziran, Temmuz veya Ağustos aylarında Şişecam Genel Merkezi fonksiyonlarında, Bilim Teknoloji ve Tasarım Merkezi’ndeki Ar-Ge projelerinde ya da Fabrika üretim süreçlerimizde stajlarını gerçekleştirerek çalışma imkânı bulmanın yanı sıra, aldıkları eğitimler ve katıldıkları oturumlarla iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Gençlerimiz, İstanbul/Tuzla’da bulunan Genel Müdürlüğümüz ve Kocaeli/Gebze’deki Ar-Ge merkezimizin yanı sıra Kırklareli/Lüleburgaz, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Ankara, Mersin, Denizli ve Karabük’te bulunan üretim tesislerimizde bu staj olanağından faydalanabilmekteler.

Öğrencilerimiz, “First Step” deneyimini takiben uzun dönem staj programı olan “Global Genç Yetenek Programımız Together”a ve mezuniyetleriyle birlikte Şişecam’ın farklı birimlerinde ihtiyaç duyulan pozisyonlarda tam zamanlı olarak işe başlayarak çalışma arkadaşı olma fırsatını elde edebilecekler. First Step Yaz Staj Programımı ile bugüne kadar 3.000 stajyer programa dahil oldu. 

Kariyer hayatının ilk adımlarını Şişecam’da deneyimlemek için Şişecam LinkedIn hesabı üzerinden hemen şimdi başvurunu gerçekleştirebilirsin.

 

📍Detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki linke göz atabilirsin.

https://www.linkedin.com/jobs/view/2946731599


  • 2022-03-07 09:33:31
  • 1276

Actual News