Kariyer Merkezimiz Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi ile Faaliyetlerine Devam Ediyor

slide background

Meü

slide background

MeüKariyer Merkezi Müdürümüz Prof. Dr. İlhan Ege, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi’ni ziyaret ederek, Merkez Müdürü Serkan Özada ile bir araya geldi. Gerçekleşen toplantıda İlhan Ege ve Serkan Özada yeni dönemde yapılacak ortak çalışmaların planlamasını yaptı.

Konuyla ilgili konuşan Kariyer Merkezi Müdürü Prof. Dr. İlhan Ege, “Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi ile birçok ortak çalışma yaptık. Pandemi döneminde ilk defa Online Kariyer Günleri düzenledik. Daha sonra İlimizdeki diğer üniversiteler ve paydaş kurum ve kuruluşlar ile birlikte çalışmalar yaptık. Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada ile yapacağımız projeleri görüştük ve planlamalarını yaptık. Bu dönemdeki ilk etkinliğimizi ‘Kariyer Fırsatları ve Networking Etkinliği’ni paydaşlarımız ile birlikte 20 Ekim 2022 Perşembe günü Saat 14.30’de Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda gerçekleştireceğiz. Katılmak isteyenler https://www.mersin.bel.tr/basvuru-merkezi/kariyer-firsatlari-ve-networking-etkinligi adresinden başvuru yapabilirler. Önemli konuşmacı ve firmaların olduğu bu etkinliğe herkesi bekliyoruz.” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada ise, “Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi olarak gençlerin hem meslek kazanmasına hem de iş dünyasına hazırlanmasına katkı sağlayan projeler gerçekleştirmekteyiz. Faaliyetlerimize ve mesleki eğitim programlarımıza birçok vatandaş katılmaktadır. Mersin Üniversitesi Kariyer Merkezi ve diğer paydaşlarımızla da ortak etkinlikler yapmaktayız. Faaliyetlerimize destek olan başta Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı olmak üzere Merkez Müdürümüz Prof. Dr. İlhan Ege’ye ve Mersin Üniversitesi personeli ve öğrencilerine teşekkür ederiz.” dedi.

Haber Linki:


  • 2022-10-19 18:03:26
  • 712