MEÜ Eczacılık Fakültesi ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (mtso) İşbirliği Kapsamında Oluşturulan “mtso ile Sağlıklı Günler” Etkinliğinde Eczacılık ve Sağlık Alanında Online Seminerlerimizin İlki Gerçekleşti.

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüMEÜ Eczacılık Fakültesi ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) İşbirliği Kapsamında Oluşturulan “MTSO ile Sağlıklı Günler” Etkinliğinde Eczacılık ve Sağlık Alanında Online Seminerlerimizin İlki Gerçekleşti.  

Üniversitemiz Eczacılık Fakültesi ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) işbirliğinde 24 Aralık 2020 Perşembe günü, 16:00’da COVID-19 tedbirleri kapsamında MTSO Projeler Müdürü Fevzi FİLİK’in moderatörlüğünde çevirimiçi ilk seminer düzenlendi. Eczacılık Fakültesi, Farmasötik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Sayın Prof. Dr. Aylin DÖĞEN'in "Aşı Karşıtlığı ve COVİD-19” konulu sunumu gerçekleşti. Sunumda aşının tanımı, insanların aşı olmak istememe nedenleri, Covid-19 aşı teknolojileri, Türkiye’deki Covid-19 aşı çalışmaları ve toplum bağışıklığının neden önemli olduğu hakkında önemli ve aydınlatıcı bilgiler verildi. MTSO üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği seminer, katılımcıların soru-cevapları ile sona erdi.


  • 2021-04-30 14:20:23
  • 466

Actual News