Fakültemiz ile Mtso İşbirliğinde Düzenlenen “mtso ile Sağlıklı Günler” Etkinliği Kapsamındaki Seminerlerin Üçüncüsü Doç. Dr. Ebru Derici Eker’in Online Sunumu ile Gerçekleşti

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüFAKÜLTEMİZ İLE MTSO İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN “MTSO İLE SAĞLIKLI GÜNLER” ETKİNLİĞİ KAPSAMINDAKİ SEMİNERLERİN ÜÇÜNCÜSÜ DOÇ. DR. EBRU DERİCİ EKER’İN ONLİNE SUNUMU İLE GERÇEKLEŞTİ. 

15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 16:00’da COVID-19 tedbirleri kapsamında düzenlenen seminerde, Eczacılık Fakültemiz Farmasötik Biyoteknoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Ebru DERİCİ EKER’in "Kozmetik Ürünlerin Bilinçli Kullanımı” konulu sunumu gerçekleşti. Sunumda; kozmetiğin tanım-tarihçesi, kozmetik ürünlerin sınıflandırılması, kozmetik ürünlerde kullanılan hammaddeler ve etkileri, günlük hayatta sık kullandığımız çeşitli kozmetik ürünler ve içerikleri, kozmetik ürün kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek istenmeyen durumlar, kozmetik ürünlerin son kullanma tarihi ve bir kozmetik seçerken nelere dikkat etmeliyiz konuları hakkında önemli bilgiler verildi. 


  • 2021-04-30 14:19:13
  • 425

Actual News