Eczacılık 5. Sınıf Öğrencileri Güney Ecza Kooperatifi ile Birlikte “eczane Dağıtım Kanalı İlişkileri ve Kooperatifçilik’’ Etkinliğinde Buluştu

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüECZACILIK 5. SINIF ÖĞRENCİLERİ GÜNEY ECZA KOOPERATİFİ İLE BİRLİKTE “ECZANE DAĞITIM KANALI İLİŞKİLERİ VE KOOPERATİFÇİLİK’’ ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU. 

Güney Ecza Kooperatifi 01/06/2021 tarihinde 5. Sınıf öğrencileri ile “Eczane Dağıtım Kanalı İlişkileri ve Kooperatifçilik’’ konulu çevrimiçi toplantıda bir araya geldi. Toplantı Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmiye CANACANKATAN, Dekan Yardımcıları, Prof. Dr. Seyhan ŞAHAN FIRAT ve Dr. Öğretim Üyesi Zuhal UÇKUN ŞAHİNOĞULLARI, 5. Sınıf danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Serpil GONCA ve Eczacılık 5. Sınıf öğrencileri ile GEK Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tarkan BİR ve GEK Genel Müdürü Ömer MUTLUTÜRK’ün katılımı ile gerçekleşti. Ecz. Tarkan BİR ve Ömer MUTLUTÜRK tarafından 5. Sınıf öğrencilerine GEK’in eczane açarken sağlamış olduğu destekler ve ayrıca Kooperatifçiliğin tanımı, kuruluş amacı ve kooperatifçiliğin özel dağıtım kanalları ile farklı yönleri ile ilgili olarak genel bilgiler verildi.


  • 2021-06-18 13:11:12
  • 396

Actual News